close
تبلیغات در اینترنت
مدیریت

کتابخانه مجازی جهان نوین
مدیریت

اقتصادخرد

شنبه 25 دي 1395
نویسنده: تیمور محمدی
شامل توضیحات و 2000 تست از درس اقتصاد خرد برای آزمون کارشناسی ارشد

حق تکثیر: تهران: موسسه آموزش عالی آزاد پارسه

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

 

 

نسخه پی دی اف

دانلود کتاب معماری مسجد عمده ترین و مهمترین بنا در معماری

سه شنبه 20 اسفند 1392

نقش حیـاتی ایران در شکلگیری معماری اسلامی ایـن تأسف را دو چندان می سازد که چرا آنقدر تعداد بناهـای برجـا مانـده از نخستین قرون طلوع اسلام کم است؛ در حالی که می دانیم عناصر و مشخصه های معماری ایران پیش از اسلام در ابنیهٔ امویان ، و بعداً در معماری آغاز خلافت عباسی، به وفور وجود دارد. در واقع نخستین بقایای قابل ذکر از ابنیهٔ اسلامی ایران متعلق به اوایل سدهٔ پنجم هجری قمری (سدهٔ یازدهم میلادی) است، که درآن زمان انتقال از صورتها و عناصر معماری ساسانی به اسلامی تقریباً به مرحلهٔ نهایی خود رسیده بود.

دانلودنسخه جاوا

 

دانلودنسخه ای پد

 

دانلودنسخه word

دانلود کتاب

جمعه 09 اسفند 1392

زیر ذره بین، به سوالات زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد کلیه رشته‌ها از سال 86 تا 92 پاسخ داده است. پاسخ‌ها کاملاً تشریحی هستند، منبع هر سوال ذکر شده و به صورت مجزا برای کلیه گزینه‌ها بجز ترجمه، مترادف انگلیسی آن نیز آورده شده است.
به جز پاسخگویی به 45 دوره
کنکور، ویژگی ممتاز دیگر این کتاب انتخاب لغات مهم تکرار شده در این کنکورهاست. مجموعاً 2000 لغت به همراه تعداد تکرار آن‌ها گردآوری شده است که برای هر لغت به صورت مجزا، معنی، مترادف و حداقل دو مثال در قالب جمله آورده شده است. همچنین برای هر لغت ذکر شده است که تعداد دفعات تکرار آن لغت در کنکور چند بار است! (مثلاً بد نیست بدانید تا به حال attribute، 15 بار در کنکور در این 6 سال تکرار شده است!!) با توجه به پوشش کامل کتابهای 504 و لغات ضروری تافل دیگر نیازی به مطالعه آن کتابها نخواهید داشت.
در پایان این کتاب خلاصه‌ای از نکات مهم گرامر
کنکوری به همراه 11 سری آزمون تألیفی پاسخ داده شده می‌باشد که می‌تواند کمک شایانی برای دوران مرور و جمع بندی شما باشد.

 

عنوان:زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

مقطع:کارشناسی ارشد

فرمت:pdf

تعداد صفحات:۵۹

پسورد:ندارد.

دانلود

منبع:وب سایت تخصصی مدیریت صنعتی                                                                                          

 

 

دانلود کتاب اصول و مبانی مدیریت

دوشنبه 14 بهمن 1392
دانلود کتاب اصول و مبانی مدیریت

دراین پست برای شما کاربران عزیز بوِیژه دانشجویان محترم کتاب "اصول و مبانی مدیریت" را آماده کرده ایم.


عنوان:اصول و مبانی مدیریت
زبان:فارسی
فرمت:PDF
تعدادصفحات:8
حجم:148 کیلوبایت

لینک دانلود

خلاصه کتاب بازاریابی و مدیریت بازار

پنجشنبه 25 مهر 1392

خلاصه کتاب بازاریابی و مدیریت بازار

 مولفین و مترجمین: دکتر احمد روستا دکتر داور ونوس دکتر عبدالحمید ابراهیمی

تهیه کنندگان: سیده مریم سیدخندان، سکینه شکوري گرکانی

دانشجویان کارشناسی مدیریت بازرگانی

92صفحه

pdf

منبع: مرجع الکترونیکی علوم مدیریت ایران

دانلودرایگان

دانلودبررسي تاثيراتوماسيون اداري بر بهبود تصميم گيري مديران استانداري و حوزه ستادي

یکشنبه 10 شهريور 1392

پايان نامه كارشناسي ارشدرشته مديريت بازرگاني

عنوان:بررسي تاثيراتوماسيون اداري بر بهبود تصميم گيري مديران استانداري و حوزه ستادي

استادراهنما:دكترمحمدطالقاني استادمشاور:دكتر شهرام گيلاني نيادانشجو:نيمارنجي جيفرودي

فرمت ورد

119صفحه

منبع:www.prozhe.com

چكيده:

مادرعصري زندگي مي كنيم كه عصرشگفت انگيز دانش و اطلاعات ، عصرشتاب غيرقابل باور فناوري و خلاقيت است .با عموميت يافتن سريع دسترسي به كامپيوتر ها و تكنولوژي اطلاعاتي و رسانه هاي پيشرفته هيچ كشوري نمي تواند اقتصاد قرن بيست و يكمي را بدون زيرساخت الكترونيكي قرن بيست و يكمي اداره كند.يكي از فاكتورهاي مهم در تصميم گيري مديران اطلاعات است .داشتن اطلاعات دقيق ، صحيح ،‌بهنگام باعث بالا رفتن سرعت تصميم گيري شده و جلوي اتخاذ بسياري از تصميمات نادرست را خواهد گرفت.دانلوددرادامه مطلب

ادامه مطلب

راهنماي نگارش و تدوين پايان نامه كارشناسي دانشجويان مدیریت دانشگاه پیام نور

دوشنبه 21 مرداد 1392

راهنماي نگارش و تدوين پايان نامه كارشناسي دانشجويان مدیریت

دانشگاه پیام نور مرکز محمودآباد

با توجه به اهميت يکسان بودن نگارش پايان‌نامهها، خواهشمند است دانشجويان محترم هنگام تايپ پايان نامه به نكات زير توجه نمايند:

1- نحوه تنظيم صفحات پايان‌نامه

1. صفحه سفيد- در ابتدا و انتهاي هر پايان نامه يك صفحه سفيد

2. صفحه بسم الله الرحمن الرحيم (در وسط صفحه)

3. صفحه عنوان فارسي سطور اين صفحه بر اساس نمونه ارائه شده در پايان اين راهنما تنظيم مي‌شود (توجه: روي جلد نيز مشابه اين صفحه است).

4. صفحه‌ سپاسگذاري- براي اشخاصي که در مراحل انجام پايان‌نامه به شما کمک کرده‌اند و به صورت رسمي نگارش مي‌شود (در يك صفحه).

5. صفحه‌ تقديم- براي اشخاصي که در مراحل انجام پايان‌نامه دخيل نبوده‌اند اما شما مي‌خواهيد از آنها نامي ببريد (در يك صفحه).برای دانلودبه ادامه مطلب بروید

 

ادامه مطلب

دستورالعمل نحوه نگارش پایان¬نامه دوره کارشناسی ارشد

چهارشنبه 02 مرداد 1392

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد

حوزه معاونت پژوهش و فناوری

 

دستورالعمل

نحوه نگارش پایان­نامه دوره کارشناسی ارشد

 

 دانلوددرادامه مطلب

ادامه مطلب

خلاصه كتاب مديريت رفتار سازماني (رفتار فردي)

دوشنبه 10 تير 1392

خلاصه كتاب  مديريت رفتار سازماني (رفتار فردي)  دكتر آرين قلي پور راهنما:  استاد حكمت الله دسترنج

تهيه كنندگان :داود واحدي نسيم واحدي

نيروي انساني هر سازمان، عامل اصلي حيات آن سازمان است و از اين رو شناخت انسان براي مديريت اثربخش آن ضروري است. رفتار سازماني يا به عبارتي رفتارانساني در سازمان تلاشهاي نظام مند براي شناخت و درك رفتار انسان در سازمان است تا با كنترل رفتار و استفاده از آن، تحقق اهداف سازماني امكان پذير گردد . برای دانلودبه ادامهع مطلب بروید

ادامه مطلب

بررسي تاثيراتوماسيون اداري بر بهبود تصميم گيري مديران استانداري و حوزه ستادي

پنجشنبه 06 تير 1392

چكيده:

مادرعصري زندگي مي كنيم كه عصرشگفت انگيز دانش و اطلاعات ، عصرشتاب غيرقابل باور فناوري و خلاقيت است .با عموميت يافتن سريع دسترسي به كامپيوتر ها و تكنولوژي اطلاعاتي و رسانه هاي پيشرفته هيچ كشوري نمي تواند اقتصاد قرن بيست و يكمي را بدون زيرساخت الكترونيكي قرن بيست و يكمي اداره كند.يكي از فاكتورهاي مهم در تصميم گيري مديران اطلاعات است .داشتن اطلاعات دقيق ، صحيح ،‌بهنگام باعث بالا رفتن سرعت تصميم گيري شده و جلوي اتخاذ بسياري از تصميمات نادرست را خواهد گرفت.

طي ساليان اخير موج استفاده و بهره گيري از سيستمهاي اتوماسيون اداري كشور مارافراگرفته است وبسياري از سازمانها ، تمايل زيادي براي بهره گيري و استفاده از اين سيستمها از خود نشان مي دهند و حاضرند مبالغ كلاني را جهت استقرار و بكارگيري اين سيستمها صرف نمايند اما بايد بررسي نمود كه چنين سيستمها ي اطلاعاتي تاچه اندازه توانسته به مديران سازمانها در  بهبود تصميم گيري  كمك نمايد وآيا توانسته چنين سيستمهايي انتظارات مديران را در تصميم گيري ها براورده نمايد .  هدف اصلي ازاين تحقيق بررسي اثرات سيستم اتوماسيون اداري بر بهبود تصميم گيري مديران (استانداري گيلان و حوزه ستادي) مي باشد و شامل اهداف فرعي مانند شناسايي يك سيستم اتوماسيون جامع اداري مناسب جهت اطلاع رساني به مديران، بررسي و تجزيه و تحليل آثارونتايج حاصل از سيستم اتوماسيون اداري برتصميم گيري مديران، بررسي و شناسايي عوامل موثر بر موفقيت سيستم اتوماسيون اداري از نظر تامين اطلاعات مناسب نظير صحت،دقت،بهنگام بودن و اقتصادي بودن، بررسي اثرات اتوماسيون اداري بربهبود فرآيند تصميم گيري مديران، ارائه راهکار برای بهبود عملکرد سیستم اتوماسیون جهت بهره برداری مي باشد. سيستم اتوماسيون اداري كه با مشخصه هايي مانند تعدادنامه ها ي صادره ، تعداد نامه ها ي وارده ،ادراك ، ساعات استفاده  به عنوان متغيرمستقل و بهبود تصميم گيري مديران با مشخصه هايي مانند صحت،دقت،اقتصادي بودن،به هنگام بودن به عنوان متغيروابسته مطرح مي باشد.

روش تحقيق علي مقايسه اي مي باشد .ونتايج حاصل از تحقيق نشان داد كه سیستم اتوماسیون بر افزایش صحت تصمیم گیری مدیران تاثیر مثبت دارد . سیستم اتوماسیون بر افزایش دقت تصمیم گیری مدیران تاثیر مثبت دارد . سیستم اتوماسیون بر بهنگام بودن تصمیم گیری مدیران تاثیر مثبت دارد . سیستم اتوماسیون بر اقتصادی بودن تصمیم گیری مدیران تاثیر دارد.و شواهدي بررد فرضيهاي چهارگانه  مذكور وجودنداشت

پيشنهاد مي گردد مبانی مفهومی اتوماسیون اداری ، در فراگیر ترین شکل خود در ادارات دولتی و در یک قالب مبتنی بر توسعه فرهنگ سازمانی ، به کارکنان آموزش داده شود .و با توجه به سیاستهای کلی دولت در زمینه ایجاد دولت الکترونیک و اتوماسیون اداری که به آن پرداخته شده است برای تحقیق وسیع در سطح ملی در این زمینه ، آماتور از تیم محقق متخصص دارای امکانات تحققاتی وسیع و اساتید مجرب دانشگاه یا همکاری شرکت های متخصص اتوماسیون اداری استفاده شود.دانلوددرادامه مطلب

ادامه مطلب