close
تبلیغات در اینترنت
مدیریت
loading...

کتابخانه مجازی جهان نوین

مدیریت

داوودقادرزاده بازدید : 18 دوشنبه 23 بهمن 1396 نظرات ()

پاورپوینت فرهنگ سازماني و بستر تحول در مدیریت تحول

این پاورپوینت در مورد فرهنگ سازماني و بستر تحول در مدیریت تحول در 40 اسلاید می باشد.

اين فرهنگ زماني شكل مي گيرد كه تاكيد استراتژيك سازمان بر محيط بيروني است.
اين نوع سازمان بايد به نيازهاي محيطي پاسخ شتابنده بدهد، ساختار خود را تندگونه تعديل كند و الزامهاي نوين را به آساني بكار گيرد.
اين فرهنگ تاكيد اساسي خود را بر روي يك ديد مشترك نسبت به هدفهاي سازمان استوار سازد.
تكيه اصلي بر سمت گيري استراتژيك سازمان،آينده نگري و دستيابي به هدفهاي آرماني دور دست است.
دانلود - 5000 تومان
داوودقادرزاده بازدید : 23 دوشنبه 23 بهمن 1396 نظرات ()
این تحقیق در مورد سیستم تولید به هنگام یا درست به موقع در مدیریت سازمانی در 70 صفحه در قالب ورد و قابل ویرایش شامل سیستم تولید به هنگام یا درست به موقع در مدیریت سازمانی،تولید به موقع،تولید به هنگام،JUST IN TIME،JIT،عناصر توليد به موقع،پيش نيازهاي يك برنامه JIT،مديريت توليدي JIT،عامل زمان و سرعت در JIT،اندازه گيري كارايي در JIT،انواع سیستمهای تولید، برنامه ريزي سيستم JIT،اهداف سیستماین تحقیق در مورد سیستم تولید به هنگام یا درست به موقع در مدیریت سازمانی در 70 صفحه در قالب ورد و قابل ویرایش شامل سیستم تولید به هنگام یا درست به موقع در مدیریت سازمانی،تولید به موقع،تولید به هنگام،JUST IN TIME،JIT،عناصر توليد به موقع،پيش نيازهاي يك برنامه JIT،مديريت توليدي JIT،عامل زمان و سرعت در JIT،اندازه گيري كارايي در JIT،انواع سیستمهای تولید، برنامه ريزي سيستم JIT،اهداف سیستم کنترل کششی در مدیریت،مدیریت زمان، و... می باشد.
دانلود - 5555 تومان
داوودقادرزاده بازدید : 112 چهارشنبه 06 بهمن 1395 نظرات ()

دانلود تحقیق آماده درس تصمیم گیری در مسائل مالی با عنوان سیاست تقسیم سود و سود سهام

قیمت:75000ریال

عنوان: دانلود تحقیق آماده درس تصمیم گیری در مسائل مالی با عنوان سیاست تقسیم سود و سود سهام

دسته: حسابداری- مدیریت مالی (درس تصمیم گیری در مسائل مالی)

تعداد صفحات: 11 صفحه

فرمت:word ( قابل ویرایش)

همراه با فهرست منابع

این فایل شامل تحقیقی در زمینه " سیاست تقسیم سود و سود سهام " بوده که در 11 صفحه با فرمت word با قابلیت ویرایش تهیه شده است که می تواند به عنوان کار تحقیقی برای درس تصمیم گیری در مسائل مالی رشته های حسابداری و مدیریت مالی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر است:

مقدمه

تعریف تقسیم سود

سیاست تقسیم سود

سود قابل تقسیم

دلايل توزيع سود بين سهامداران

دلايل اهميت تقسيم سود

جايگاه سياست تقسيم سود در مديريت مالی

عوامل موثر بر سياست تقسيم سود:

روشهای تقسيم سود

سود نقدی هر سهم

روشهای تقسيم سود نقدی

تقسیم مبلغ ثابت و معینی بین سهامداران.

تقسیم در صدی ثابتی از سود. (سیاست تقسیم سود متغیر)

سیاست تقسیم سود ثابت به علاوه حاشیه متغیر

سیاست تقسیم سود مازاد

سهام جايزه

مزيت انتشار سهام جايزه

تجميع سهام

باز خرید سهام

سود سهام به صورت دارايی

سود سهام به صورت اوراق قرضه

خط مشی تقسیم سود

سیاست با ثبات در تقسیم سود

سیاست تقسیم سود نامنظم

سیاست تقسیم سود باقیمانده

تئوری های تقسيم سود

نظريه عدم ارتباط تقسيم سود

فرضيات نظريه M_M

نظریه پرنده در دست

تئوری هزینه نمایندگی و سیاست تقسیم سود

نتیجه گیری

منابع


داوودقادرزاده بازدید : 99 جمعه 17 دي 1395 نظرات ()

عنوان مقاله: ارایه مدل ترکیبی کنترل استراتژیک در سازمان‌های هلدینگ با رویکرد سازمان‌های یادگیرنده
مولفین: دکتر قاسم فرجپور خاناپشتانی، فاطمه نادمی و مهدیه توسلی (دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند، Mahdieh.tavassoli@gmail.com)
موضوع : مدیریت راهبردی
سال انتشار (میلادی ) : 2014
وضعیت : تمام متن
منبع انتشار: پایگاه مقالات علمی مدیریت  www.SYSTEM.parsiblog.com
تهیه و تنظیم: ارسال شده توسط عضو پایگاه مقالات علمی مدیریت  www.SYSTEM.parsiblog.com
چکیده: در دنیای امروز به دلیل ناپایداری محیط کسب و کار و وجود پتانسیل‌های مختلف مالی، فناوری، و نیروی انسانی متخصص، ایده ادغام سازمان‌های کوچک واجرای کار گروهی به عنوان یک سازمان هلدینگ به منظور استفاده بهینه از توانایی‌های هریک از سازمان‌ها و باقی ماندن در عرصه بازار، بوجود آمد. به طورکلی سازمان‌های هلدینگ با هدف افزایش کارایی و بهبود روابط و ایجاد هم‌افزایی میان سازمان مادر و شرکت‌های تابعه جهت حفظ بقا و کسب سهم بیشتری از بازار، به‌وجود آمدند. موضوعی که در این خلال حایز اهمیت جلوه می‌نماید، چگونگی مدیریت، سازماندهی و ساختار سازمانی این‌گونه سازمان‌ها و تلاش برای ارتقای روابط میان سازمان مادر و شرکت‌های تابعه است تا سازمان‌ها بتوانند در بازارهای رقابتی باقی مانده و نقش آفرینی نمایند. اصولا شرکت‌های تابعه توسط سازمان‌های ستادی خود، برنامه‌ریزی و سازماندهی می‌شوند تا بتوانند به نتایجی که از پیش تعیین شده، دست یابند. این امر جز با ایجاد مدیریت هم‌افزایی میان ستاد و صف محقق نمی‌گردد. به علاوه بسیاری از سازمان‌ها از جمله سازمان‌های هلدینگ در مرحله شناسایی فرایندهای استراتژیک خود با مشکل روبرو هستند. مقاله حاضر درصدد است تا با بررسی مدل‌های سازماندهی در سازمان‌های هلدینگ و ارائه مدل ترکیبی کنترل استراتژیک و سازماندهی گروه‌های یادگیرنده در این سازمان‌ها گامی موثر در راستای تحقق این مهم بردارد.

متن کامل مقاله

داوودقادرزاده بازدید : 63 پنجشنبه 20 آبان 1395 نظرات ()

چكیده
تحقیق حاضر با هدف بررسی "میزان تأثیر مؤلفه های فرهنگی بر تقاضای بیمه عمراز دیدگاه کارکنان بیمه مرکزی ایران" به روش توصیفی از نوع همبستگی می باشد. جامعه آماری، کارکنان بیمه مرکزی ایران در سال 3343 می باشد که حجم آنها 333 نفر می باشد. از جامعه آماری پژوهش نمونه ای به حجم 222 نفر با به کارگیری فرمول نمونه گیری کوکران انتخاب شد. به منظور نمونه گیری نیز پس از برآورد حجم نمونه از روش نمونه گیری تصادفی ساده استفاده گردید. برای سنجش مؤلفه های فرهنگی مؤثر بر تقاضای بیمه عمر از پرسشنامه ای که محقق تدوین کرده است، با همین عنوان استفاده شد. جهت تحلیل داده ها از آزمون همبستگی پیرسون وتحلیل رگرسیون استفاده شد. نتایج تحقیق نشان داد که بین مؤلفه های فرهنگی با تقاضای بیمه عمر رابطه مستقیم و مثبتی وجود دارد , و همچنین نشان می دهد که،مؤلفه ی آینده نگری با تقاضای بیمه عمر رابطه مستقیم و مثبتی وجود دارد . به عبارت دیگر وجود آینده نگری منجر به افزایش تقاضای بیمه عمرمی شود. همچنین بین مؤلفه ی آگاهی با تقاضای بیمه عمر رابطه مستقیم و مثبتی وجود دارد.
در ادامه نیز مشخص شد که بین مؤلفه ی خردورزی با تقاضای بیمه عمر رابطه مستقیم و مثبتی وجود دارد به عبارت دیگر وجود خردورزی منجر به افزایش تقاضای بیمه عمر می شود. همچنین نتایج این تحقیق نشان داد که مولفه های خردورزی، آینده نگری و آگاهی پیش بینی کننده افزایش تقاضای بیمه عمر هستند.

نوع فایل پی دی اف

12صفحه

دانلود رایگان مقاله

داوودقادرزاده بازدید : 208 جمعه 30 آبان 1393 نظرات ()

 

 

 

 

هدف ازايجاداين فصلنامه نخست گسترش فرهنگ كتابخواني ودوم افزايش دانش جامعه درخصوص مديريت است.که دردونسخه موبایل وکامپیوترساخته می شود.به امیدآن که درجهت استفاده هرچه بیشتر ومفیدترازتلفن همراه وکامپیوتروکمک به علاقه مندان به مباحث مدیریت مورد استفاده فرارگیرد.

 

فهرست موضوعات فصلنامه مدیریت

کلیات  مدیریت

بازاریابی

روانشاسی

داستان های مدیریتی

Smsهای مدیریتی

جملات وسخنان بزرگان

معرفی کتابهای مدیریت

تجارت الکترونیک

افزودن بخش جدید

بیوگرافی ها

درباره کتاب

جهت دریافت کتاب

دانلودنسخهpdf                                                                     دانلودنسخه جاوا

دانلودنسخه اندروید                                                                                           دانلودنسخه ای پد

 

داوودقادرزاده بازدید : 201 سه شنبه 20 اسفند 1392 نظرات ()

دانلودرایگان کتاب اخلاق در حسابداري

تمامي حرفه هاي شناخته شده مانند پزشكي ، حقوق ، مهندسي براي خود يك آئين رفتار تهيه كرده اند

هدف اساسي از تهيه چنين آئين هاي رفتاري ، ارائه رهنمود هاي عملي به اعضا براي داشتن طرز تفكر حرفه اي به گونه اي است كه كيفيت ظوابط حرفه آنها را بهبود بخشد.آئين رفتارحرفه اي مهترين خط مشي هاي حرفه را مشخص نموده و ضامن بقاي آن است . ونبايد شامل ايده هاي ذهني باشد، بلكه بايد داراي هدفهاي دست يافتني و مقررات عملي و قابل اجرا براي كار باشد. وجود آئين رفتار حرفه اي ، صاحبكاران وجامعه را مطمئن مي سازد كه حرفه مي خواهد استاندارد عمل خوبي داشته باشد وهر يك از اعضا را به رعايت آن ملزم مي كند .1

حرفه حسابداري و حسابرسي با يكي از حساس‌ترين موضوعات مرتبط با اشخاص جامعه يعني مال و دارايي افراد در ارتباط است. حسابداران مانند پزشكان هستند كه اعتماد شخص مقابل نقش اصلي را در شغل و حرفه آنان دارد. بي‌اعتمادي صاحبكار آفت سيستم‌هاي حسابداري و حرفه است.

مي‌دانيم كه وجود حرفه‌اي بنام حسابداري و حسابرسي پيامد وجود فعاليت‌هاي اقتصادي و سرمايه‌گذاري است و بدون آن شكل نخواهد گرفت. صاحبان كار محركان چرخه اقتصادي محسوب مي‌شوند؛ بنابراين كسب اعتماد آنان در استفاده از حرفه حسابرسي و حسابداري، وظيفه همه حسابداران و شاغلان در اين حرفه است تا آينده حرفه حسابداري تضمين شود. بنابر اين آينده حرفه منوط به داشتن ارزش‌هاي درستكاري، صداقت و تخصص است. در شرايطي كه حرفه حسابداري هنوز نتوانسته است جايگاهي در جامعه ايران و به ويژه در نزد دولتمردان به دست آورد افزايش بي‌اعتمادي به حسابداران به هر دليل و علت نقش مخربي در توسعه پايدار حرفه خواهد داشت.2

1-جمشيد اسكندري، اصول حسابرسي1،ص27

2-احمد عيسايي خوش،((اعتماد ، ستون توسعه پايدار حرفه حسابداري)) ، دنياي اقتصاد

lang=FA>برای دانلودبه ادامه مطلب بروید

داوودقادرزاده بازدید : 115 دوشنبه 19 اسفند 1392 نظرات ()

ده نکته که هرسهام داری بایدبداند

برای سرمایه گذاری دربورس یک سری نکات مهم لازم است تافرددربازاربورس موفق شودکه دراین نوشتارگرداوری شده است

نوع فایل:pdf

تعدادصفحات:2

دانلود رایگان کتاب

داوودقادرزاده بازدید : 121 یکشنبه 11 اسفند 1392 نظرات ()
دانلود پروژه بازاریابی و بازارسازی زیره و زرشک

قیمت:150000ریال

چکیده

تحقیق‌ برای‌ افزایش‌ صادرات‌ غیرنفتی‌ که‌ در کشور ما امری‌ الزامی‌است‌. دراین‌ مورد گرچه‌ در مقاطع‌مختلف‌ زمانی‌ چه‌ قبل‌ و چه‌ بعد از انقلاب‌ تحقیقاتی‌ انجام‌ شده‌ است‌ اما اقدامات‌ مؤثری‌ آنچنانکه‌ باید و شایدهنوز صورت‌ نگرفته‌ است‌. تجربه‌ کشورهای‌ موفق‌ در امر توسعه‌ اقتصادی‌ نشان‌ داده‌ که‌ تجارت‌ خارجی‌ نقش‌بسیار مهم‌ و تعیین‌ کننده‌ای‌ در فرایند توسعه‌ این‌ کشورها ایفا کرده‌ و به‌ طور قطع‌ می‌توان‌ گفت‌ که‌ هیچ‌کشورتوسعه‌ یافته‌ و تازه‌ صنعتی‌ شده‌ای‌ را نمی‌توان‌ یافت‌ که‌ بدو توسعه‌ تجارت‌ و تکیه‌ بر صادرات‌ خود به‌ این‌امر نایل‌ شده‌ باشد. الگوی‌ توسعه‌ متکی‌ به‌ صادرات‌ امروزه‌ تقریباً در میان‌ اکثر کشورهای‌ در حال‌ توسعه‌ به‌صورت‌ مدل‌ غالبی‌ درآمد است‌ و از این‌ رو مشاهده‌ می‌کنیم‌ که‌ طی‌ ۱۹۸۰ بسیاری‌ از این‌ کشورها بسوی‌خصوصی‌ سازی‌ و کاهش‌ دخالت‌های‌ دولت‌ در اقتصاد، مقررات‌ زدایی‌، آزادسازی‌ تجاری‌، تلاش‌ در جهت‌جلب‌ سرمایه‌های‌ خارجی‌ و به‌ طور کلی‌ در جهت‌ حاکمیت‌ عناصر اقتصاد بازار اهتمام‌ کرده‌اند. نظریه‌ تجارت‌به‌ عنوان‌ متور رشد اقتصادی‌ دارای‌ مخالفین‌ و موافقین‌ زیادی‌ است‌. پر بیش‌ و سنیگر از جمع‌ مخالفان‌ این‌نظریه‌ بویژه‌ در کشورهای‌ درحال‌ توسعه‌ بوده‌اند و دلیل‌ این‌ امر را تخریب‌ رابطه‌ مبادله‌ تجاری‌ این‌ کشورهامی‌دانند زیرا این‌ کشورها صادر کننده‌ مواد خام‌ و وارد کننده‌ محصولات‌ نهایی‌ می‌باشند و قیمت‌ مواد خام‌نسبت‌ به‌ محصولات‌ نهایی‌ روز به‌ روز در حال‌ کاهش‌ است‌ برخی‌ دیگر از نظریه‌پردازان‌ اقتصادی‌ همانندریکاردو، هگچر اهلین‌ و کروگمن‌ از موافقین‌ رابطه‌ مثبت‌ بین‌ رشد اقتصادی‌ و تجارت‌ خارجی‌ بوده‌ و دلیل‌ این‌امر را عمدتاً در مزیت‌های‌ نسبی‌ و فراوانی‌ نسبی‌ عوامل‌ تولید در بین‌ کشورهای‌ مختلف‌ می‌دانند اما نکته‌ این‌است‌ که‌ به‌ مرور زمان‌ و بویژه‌ پس‌ از جنگ‌ جهانی‌ دوم‌ از تعداد مخالفین‌ کاسته‌ شده‌ و بر تعداد موافقین‌ افزوده‌شده‌ است‌ به‌ دیگر سخن‌ دیدگاه‌ صاحبنظران‌ در مورد نقش‌ مثبت‌ و مؤثر تجارت‌ خارجی‌ در رشد اقتصادی‌روز به‌ روز خوشبینانه‌تر شده‌ و آنرا به‌ یک‌ اصل‌ تبدیل‌ می‌نمایند.

فهرست
فصل اول
۱-۱ مقدمه
۲-۱ ضرورت‌ و اهمیت‌ مسئله‌
۳-۱ اهداف تحقیق
۴- ۱ فرضیات تحقیق
۵-۱ کاربردهای انجام تحقیق
۶-۱ پیشینه تحقیق
تحقیقات انجام شده در زمینه بازاریابی و بازار رسانی محصولات کشاورزی
فصل اول
بخش اول
۱-۲ مقدمه‌
۲-۲ تاریخچه‌
۳-۲ خصوصیات‌ گیاهشناسی‌ زیره‌ سبز
۱-۳-۲ ویژگیهای‌ عمومی‌
۲-۳-۲ ارقام‌ زیره‌ سبز
۳-۳-۲ زیستگاه‌ و پراکنش‌
۱-۴-۲ مصارف خوراکی و ارزش غذایی
۲-۴-۲ اهمیت‌ دارویی‌
۵-۲ سایر کاربردهای‌ زیره‌ سبز
۶-۲ ویژگیها وروشهای‌ کشت‌ زیره‌ سبز
۱-۶-۲ کاشت‌
۳-۶-۲ داشت‌
۳-۶-۲ برداشت‌
۷-۲ آفات‌ و امراض‌
۸-۲ خصوصیات‌ زرشگ‌
۹-۲ تاریخچه‌ زرشک‌
۱۰-۲ خصوصیات‌ گیاهشناسی‌ و پراکنش‌ جنس‌ زرشک‌
۱-۱۰-۲ ویژگیهای‌ عمومی‌
۲-۱۰-۲ گونه‌های‌ زرشگ‌
۳-۱۰-۲ زیستگاه‌ و پراکنش‌
۱۱-۲ مصارف‌ خوراکی‌، ارزش‌ غذایی‌ و اهیمت‌ دارویی‌ زرشک‌
۱-۱۱-۲ مصارف‌ خوراکی‌ و ارزش‌ غذایی‌
۲-۱۱-۲ اهمیت‌ دارویی‌
۱۲-۲ سایر کابردهای‌ زرشک‌
۱۳-۲ ویژگیها و روشهای‌ پرورش‌ زرشک‌ بیدانه‌
۱-۱۳-۲ کاشت‌ و تکثیر
۲-۱۳-۲ داشت‌
۳-۱۳-۲ برداشت‌
۱۴-۲ آفات‌ و امراض‌ زرشک‌

بخش دوم
۱-۲ تعریف بازار
۲-۲ طبقه بندی بازارهای مختلف
۱-۲-۲ طبقه بندی بازار بر اساس موضوع مبادلات
۲-۲-۲ بازارها بر اساس وضعیت مکانی
۳-۲ تعریف بازاریابی
۴-۲ ابعاد مختلف بازاریابی
۱-۴-۲ بازاری گرائی
۲-۴-۲ بازار شناسی
۳-۴-۲ بازاریابی
۴-۴-۲ بازار رسانی
۵-۴-۲ بازار گردی
۶-۴-۲ بازار سنجی
۷-۴-۲ بازار داری
۸-۴-۲ بازار گرمی
۹-۴-۲ بازار گردانی
۵-۲ عناصر قابل کنترل و موثر بر بازاریابی
۶-۲ تاریخچه بازاریابی
۷-۲ مفاهیم اساسی بازاریابی
۸-۲ عوامل موثر در بازاریابی
۱-۸-۲ فروشندگان اولیه
۲-۸-۲ واسطه‌های بازاریابی
۱-۲-۸-۲ دلالان
۲-۲-۸-۲ واحدهای توزیع فیزیکی
۳-۲-۸-۲ آژانسهای خدمات بازاریابی
۴-۲-۸-۲ واسطه‌های مالی
۳-۸-۲ مشتریان
۴-۸-۲ رقبا
۵-۸-۲ جوامع
۹-۲ مفهوم جدید بازاریابی
۱۰-۲ تئوریهای رفتار خریدار
۱-۱۰-۲ تئوری اقتصاد خرد (Microevonmic theory)
2-10-2 تئوری روان شناسی (psychogical)
1-2-10-2 مراحل تصمیم گیری خریدار
۱-۱-۲-۱۰-۲ شناخت اشکال
۲-۱-۲-۱۰-۲ جستجو برای اطلاعات
۳-۱-۲-۱۰-۲ ارزیابی کردن خط مشی‌های مختلف (عمل تصمیم گیری)
۱۱-۲ مفهوم بازاریابی محصولات کشاورزی
۱۲-۲ اهمیت بازاریابی محصولات کشاورزی
۱۳-۲ عملیات بازاریای
۱-۱۳-۲ فعالیت‌های مبادله ای
۲-۱۳-۲ فعالیت‌های فیزیکی
۱۴-۲ سازمان بازاریابی
۱۵-۲ فعالیتها و وظایف بازاریابی محصولات کشاورزی
۱-۱۵-۲ جمع آوری اطلاعات
۲-۱۵-۲ حمل و نقل
۳-۱۵-۲ درجه بندی و استاندارد نمودن محصولات
۴-۱۵-۲ بسته بندی و تبدیل محصولات
۵-۱۵-۲ انبارداری
۶-۱۵-۲ تبلیغات
۷-۱۵-۲ اعتبار
۸-۱۵-۲ قیمت گذاری
۱۶-۲ شبکه‌های بازاریابی
۱-۱۶-۲ خرده فروشان
۲-۱۶-۲ عمده فروشان
۳-۱۶-۲ سلف خران
۴-۱۶-۲ میدان داران
۵-۱۶-۲ سایر موارد
۱۷-۲ اهداف بازاریابی محصولات کشاورزی
۱-۱۷-۲ آنچه به عهده دولت می‌باشد
۲-۱۷-۲ آنچه بر عهده تولید کننده می‌باشد
۱۸-۲ نقش شرکتهای تعاونی در بازاریابی
۱۹-۲ مسیر بازاریابی
۲۰-۲ هزینه‌های بازاریابی
۲۱-۲ حاشیه بازاریابی
۲۴-۳- کارایی بازاریابی
۲۳-۲ مدل‌های حاشیه بازاریابی
۱-۲۳-۲ الگوی مارک- آپ (Mark up Model)
2-23-2 الگوی حاشیه نسبی (Relative Model)
3-23-2 الگوی هزینه بازاریابی (Marketing Cost. Model)
4-23-2 الگوی انتظارات عقلایی (Ration Expectation Model)
24-2 شفافیت بازار
۲۵-۲ برخی مشکلات اساسی موجود در بازاریابی محصولات کشاورزی

فصل سوم
۱-۳ مقدمه
۲-۳ روش تحقیق
۳-۳ روش جمع آوری اطلاعات
۴-۳ منابع اطلاعات ثانویه
۵-۳ منابع اطلاعات اولیه
۶-۳ جامعه آماری
۷-۳ نمونه آماری

فصل چهارم
۱-۴- مقدمه
۲-۴- اهمیت اقتصادی زیره
۱-۲-۴- کشورهای وارد کننده و صادر کننده زیره
۲-۲-۴- روند تولید و صادرات زیره
۳-۴ مشخصات جامعه مورد بررسی و مشخصات تحقیق
۴-۴ ویژگی‌های نمونه مورد بررسی تولید کنندگان زیره
۱-۴-۴ ویژگی‌های سنی
۲-۴-۴ سطح تحصیلات
۳-۴-۴ وضعیت مالکیت اراضی
۵-۴ ویژگی‌های نمونه مورد بررسی عمده فروشان زیره
۱-۵-۴ ویژگی‌های سنی
۲-۵-۴ سطح تحصیلات
۱-۶-۴ ویژگیهای سنی
۲-۶-۴ سطح تحصیلات
۷-۴ انواع بازارهای زیره
۱-۷-۴ بازار سر مزرعه
۲-۷-۴ بازار عمده فروشی
۳-۷-۴ بازار خرده فروشی
۸-۴ سازمان بازاریابی زیره
۱-۸-۴ عمده فروشان
۲-۸-۴ خریدران محلی
۳-۸-۴ نمایندگان عمده فروش
۴-۸-۴ میدان داران
۵-۸-۴ دلالان
۶-۸-۴ خرده فروشان
۹-۴ عملیات بازاریابی زیره
۱-۹-۴ حمل و نقل
۲-۹-۴ درجه بندی
۳-۹-۴ استاندارد
۱-۳-۹-۴ مواد خارجی موجود در زیره
۲-۳-۹-۴ ویژگی‌های زیره استاندارد شده باید به شرح زیر باشد
۴-۹-۴ بسته بندی
۵-۹-۴ اطلاعات زیر باید بر روی هر بسته یا بر چسب شود
۵-۹-۴ انبارداری
۱۰-۴ اعتبار
۱۱-۴ مسیر بازاریابی زیره
۱-۱۱-۴ مسیرهای اصلی بازاریابی زیره
۱۲-۴ قیمت گذاری
۱۳-۴ حاشیه بازاریابی
۱۴-۴ هزینه بازاریابی
۱۵- ۴ سود بازاریابی
۱۶-۴ ضریب هزینه بازاریابی
۱۷-۴ ضایعات
۱۸-۴ عدم کارایی بازاریابی
۱۹-۴ شفافیت بازار
۲۰-۴ ویژگی‌های نمونه مورد بررسی تولید کنندگان زرشک
۱-۲۰-۴ ویژگی‌های سنی
۲-۲۰-۴ سطح تحصیلات
۳-۲۰-۴ وضعیت مالکیت اراضی
۲۱-۴ ویژگیهای نمونه مورد بررسی عمده فروشان زرشک
۱-۲۱-۴ ویژگیهای سنی
۲-۲۱-۴ سطح تحصیلات
۲۲-۴ ویژگی‌های نمونه مورد برری خرده فروشان زرشک
۱-۲۲-۴ ویژگی‌های سنی
۲-۲۲-۴ سطح تحصیلات
۲۳-۴ انواع بازارهای زرشک
۱-۲۳-۴ بازار سر مزرعه
۲-۲۳-۴ بازار خرده فروشی
۲۴-۴ سازمان بازاریابی
۱-۲۴-۴ عمده فروشان
۲-۲۴-۴ خریداران محلی
۳-۲۴-۴ نمایندگان عمده فروش
۴-۲۴-۴ میدان داران
۵-۲۴-۴ دلالان
۶-۲۴-۴ خرده فروشان
۲۵-۴ عملیات بازاریابی زرشک
۱-۲۵-۴ حمل و نقل
۲-۲۵-۴ درجه بندی
۳-۲۵-۴ استاندارد
۴-۲۵-۴ بسته بندی
۵-۲۵-۴ انبارداری
۲۶-۴ اعتبار
۲۷-۴ مسیر بازاریابی زرشک
۲۸-۴ قیمت گذاری
۲۹-۴ حاشیه بازاریابی
۳۰-۴ هزینه‌های بازاریابی
۳۱-۴ سود بازاریابی
۳۲-۴ ضریب هزینه بازاریابی
۳۳-۴ ضایعات
۳۴-۴ عدم کارایی بازاریابی
۳۵-۴ شفافیت بازار
۳۶-۴ مشکلات بازاریابی و صادرات زیره و زرشک

فصل پنجم
۱-۵- مقدمه
۲-۵ نتایج و بحث
۳-۵ پیشنهادات جهت بهبود بازاریابی زیره و زرشک
منابعجهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید

داوودقادرزاده بازدید : 200 چهارشنبه 16 بهمن 1392 نظرات ()

دانلود کتاب مالیه عمومی

مالیه عمومی‎

نام کتاب :  مالیه عمومی

نویسنده :  کامران فقیهی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  ۱۳۶

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  ۱,۵۶۰  کیلوبایت

توضیحات : کتاب مالیه ی عمومی به بررسی عملیات و فعالیتهای اقتصادی دولت، چگونگی این فعالیتها و تاثیر آن بر بخش خصوصی میپردازد. برخی از تیترهای این کتاب عبارتند از: تقسیم بندی دولت ها از جهت مالیه عمومی، عوامل موثر در دخالت دولت، تشابهات مالیه عمومی و خصوصی، ارتباط مالیه عمومی با برخی از علوم: ( اقتصاد، سیاست، حقوق ) ، اهداف و وظایف مالیه عمومی، موانع عمده سیاست تثبیت اقتصادی، نقش دولت در اقتصاد از دیدگاه های مختلف، اصول مالیه نوین، تعادلهای اساسی اقتصاد ،مراحل رشد اقتصادی، رفاه اجتماعی و شاخصهای آن در ایران ،توزیع درآمد های دولت، کالاهای عمومی و کالاهای خصوصی، فقر چیست و خط فقر کدامست؟، معیارهای سنجش نقش دولت ،تفاوت عوارض و مالیات ،کشش عرضه و تقاضا، تقسیم بندی مالیاتها از دیدگاه اقتصاد خرد ،طبقه بندی یارانه ها، پولشویی چیست؟، حذف صفر از پول ملی ،انواع رانت ،حفره های دولت و…

 

داوودقادرزاده بازدید : 153 یکشنبه 29 دي 1392 نظرات ()

نام کتاب :  همه چیز درباره کسب و کارهای خانگی

نویسنده : رضا فریدون نژاد

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  ۷۰

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  ۱,۸۶۰  کیلوبایت

توضیحات : مطالعه و راهنمایی های این کتاب افق های تازه ای را پیش روی شما قرار می دهد ، شما با خواندن این کتاب می توانید در چهار دیواری منزل خودتان کسب و کار راه بیندازید و به استقلال شغلی و مالی برسید ؛ اگر در فکر راه اندازی کسب و کاری کوچک ولی با درآمدی بزرگ هستید، اگر از کار کردن برای دیگران خسته شده اید ، اگر دارای ایده ، هنر ، تخصص و … می باشید ، اگر به فکر کارآفرینی و ثروت آفرینی  هستید و اگر…  کسب و کارهای خانگی و کوچک ، شروع و فرصتی بینظیر برای شماست. این کتاب راهنمای مفیدی است برای آنان که نمی خواهند منتظر دیگران بمانند،این کتاب شما را راهنمایی می کند ، راه را نشان می دهد ، از مزیت ها و سختی هایش می گوید و در نهایت انتخاب مسیر با خود شماست و همه چیز به تصمیم ، اراده و تلاش شخص شما بستگی دارد. عناوین برخی از اطلاعات کتاب : تعاریف و مفاهیم کسب و کار خانگی – اهمیت کسب و کار خانگی – سابقه کسب و کارهای خانگی – دلایل انتخاب کسب و کار خانگی – مزایای کسب و کار خانگی – مزیت کلی مشاغل خانگی – انواع مشاغل خانگی – عوامل موثر بر مشاغل خانگی – مقدمه ای بر کسب و کار اینترنتی

داوودقادرزاده بازدید : 165 پنجشنبه 25 مهر 1392 نظرات ()

خلاصه کتاب بازاریابی و مدیریت بازار

 مولفین و مترجمین: دکتر احمد روستا دکتر داور ونوس دکتر عبدالحمید ابراهیمی

تهیه کنندگان: سیده مریم سیدخندان، سکینه شکوري گرکانی

دانشجویان کارشناسی مدیریت بازرگانی

92صفحه

pdf

منبع: مرجع الکترونیکی علوم مدیریت ایران

دانلودرایگان

داوودقادرزاده بازدید : 274 سه شنبه 02 مهر 1392 نظرات ()
توسعه صادرات در تمام کشورها، به عنوان یک استراتژی اقتصادی مطرح است که به تعادل بین سهم نسبی آن کشور از جمعیت جهان و سهم نسبی آن از تجارت جهانی می انجامد. در کشور ما نیز این استراتژی اقتصادی مورد توجه کارشناسان اقتصادی قرار داشته و همواره بر افزایش صادرات عمدتاً صادرات غیرنفتی تاکید شده است. اما باید توجه داشت که موفقیت در اجرای راهبرد جهش و توسعه صادراتی و دستیابی به اهداف آن مستلزم حرکت های مختلفی است که از آن جمله می توان به تسهیل تجاری و بهبود روابط بین الملل اشاره کرد. برنامه ریزی در راستای اجرای تاکتیک های فوق، حرکتی است که می تواند دستیابی به جهش و توسعه صادرات غیرنفتی را تا حد زیادی تضمین کند. در این راستا، تجارت الکترونیکی به عنوان یکی از مهمترین ابزارهایی است که تا حد زیادی شاخص هایی نظیر افزایش کارآیی تجاری، آزادسازی و شفاف سازی اطلاعات و توسعه روابط علمی، فرهنگی و تجاری در سطح بین الملل را در راستای جهش و توسعه صادراتی برای کشور تامین می کند و مزایای رقابتی وسیعی را در اختیار کشورمان قرار می دهد.
برای آنکه بتوانیم از تجارت الکترونیکی به عنوان یک ابزار موثر در توسعه و جهش صادرات استفاده کنیم، باید بیشتر با تجارت الکترونیکی آشنا شویم، لذا در این نوشتار سعی داریم، تعریفی از تجارت الکترونیکی ارایه دهیم و تاثیر آن را در توسعه و جهش صادرات بررسی نمائیم. ادامه درادامه مطلب
داوودقادرزاده بازدید : 161 یکشنبه 10 شهريور 1392 نظرات ()

پايان نامه كارشناسي ارشدرشته مديريت بازرگاني

عنوان:بررسي تاثيراتوماسيون اداري بر بهبود تصميم گيري مديران استانداري و حوزه ستادي

استادراهنما:دكترمحمدطالقاني استادمشاور:دكتر شهرام گيلاني نيادانشجو:نيمارنجي جيفرودي

فرمت ورد

119صفحه

منبع:www.prozhe.com

چكيده:

مادرعصري زندگي مي كنيم كه عصرشگفت انگيز دانش و اطلاعات ، عصرشتاب غيرقابل باور فناوري و خلاقيت است .با عموميت يافتن سريع دسترسي به كامپيوتر ها و تكنولوژي اطلاعاتي و رسانه هاي پيشرفته هيچ كشوري نمي تواند اقتصاد قرن بيست و يكمي را بدون زيرساخت الكترونيكي قرن بيست و يكمي اداره كند.يكي از فاكتورهاي مهم در تصميم گيري مديران اطلاعات است .داشتن اطلاعات دقيق ، صحيح ،‌بهنگام باعث بالا رفتن سرعت تصميم گيري شده و جلوي اتخاذ بسياري از تصميمات نادرست را خواهد گرفت.دانلوددرادامه مطلب

داوودقادرزاده بازدید : 149 جمعه 25 مرداد 1392 نظرات ()

لجستيك چيست؟

لجستيك چيست؟

 لجستيك يك سيستم جامع نگر است كه اهتمام آن در نظر گرفتن راه حل بهينه براي رسيدن به مقصود است. يعني همه ابزار ها را در دسترس قرار مي دهد و آنگاه با توجه به موقعيت تصميم مي گيرد كه ازچه روش و ابزاري استفاده كند. لجستيك به عنوان يك روش كلي ديد خود را به پهنه اي وسيع تر مي گستراند و از بالا دست به قضايا مي نگرد و تصميم مي گيرد كه چه فرايندي انجام شود و يك مديريت دست بالا است.

 درصنايع توليدی يا خدماتی ،هدف يا رسالت کلی به نوعی دستيابی به رضايت مشتری عنوان می شود. در حقيقت اين رضايت مشتری است که باعث دستيابی سازمان به سود می شود.

 اولين فرايندی که در تعريف لجستيک مهم به نظر می رسد شامل برنامه ريزی اجرا وکنترل می باشد

 اهميت‌ اقتصادي‌ لجستيك‌:

 روند رو به‌ رشد جمعيت‌ و به‌ تبع‌ آن‌ رشد تقاضا باعث‌ شكل‌گيري‌ بازارهاي‌ فروش‌ كالا و همين‌طور مراكز عرضه‌ خدمات‌ و كالاها شده‌ است‌.

 توزيع‌ كالاها از مبدأ توليد تا رسيدن‌ به‌ دست‌ مصرف‌كننده‌ نهايي‌ به‌ عنوان‌ يك‌ جزء مهم‌ از توليد ناخالص‌ ملي‌ كشورها مبدل‌ شده‌ است‌. با توجه‌ به‌ اين‌ مهم‌، فعاليت‌هاي‌ لجستيكي‌ بر ميزان‌ نرخ‌ تورم‌، نرخ‌ بهره‌وري‌، نرخ‌ سود و هزينه‌هاي‌ مربوط‌ به‌ انرژي‌ و ديگر خصوصيات‌ اقتصادي‌ تأثيرگذار است‌.

 مديران‌ مؤسسات‌ توليدي‌ و صنعتي‌ و همين‌طور سازمان‌هاي‌ خدماتي‌ بر اين‌ باورند كه‌ سيستم‌ لجستيك‌ چيزي‌ فراتر از مجموعه‌اي‌ از كاركردها و وظايف‌ گسسته‌ است‌. مفهوم‌ كارآمدي‌ كه‌ طبق‌ آن‌ نيازمندي‌هاي‌ مشتري‌ بايستي‌ به‌ مقدار مناسب‌، در مكان‌ مناسب‌ و زمان‌ مناسب‌ به‌ دست ‌مشتري‌ رسانده‌ شود، تأثير گسترده‌ و عميقي‌ بر تعادل‌ مؤسسات‌ به‌ صورت‌ كلي‌ و همين‌طور سيستم‌ اقتصادي‌ در سطح‌ ملي‌ و بين‌المللي‌ گذاشته‌ است‌.

 تعريف لجستيک از نگاه انجمن مديريت لجستيک (CLM):

 "لجستيك‌ بخشي‌ از فرآيند زنجيره‌ عرضه‌ است‌ به‌ طوريكه‌ جريان‌ مؤثر و كاراي‌ انبارش‌ كالاها، خدمات‌ و اطلاعات‌ وابسته‌ به‌ آنها را از نقطه‌ شروع‌ تا نقطه‌ مصرف‌ به‌ منظور برآورده‌ نمودن‌ نيازمندي‌هاي‌ مشتري‌ برنامه‌ريزي‌، اجراء و كنترل‌ مي‌نمايد."

 ۳ويژگی اساسی لجستيک:

 1 . صرفه جويی های هنگفت در هزينه ها

 2 . کسب رضايت مشتری وافزايش فروش

 3 . عامل موثر در کسب برتری رقابتی در بازار

 محققين لجستيک را علمی چند رشته ای که ترکيب مهندسی ،اقتصاد و تئوری سازمان می باشد قلمداد می کنند. بطوری که در امور خريد،برنامه ريزی ،توليد،بازاريابی و... نقش اساسی بازی می کند.

 مديريت زنجيره تامين داراى سه فرآيند عمده است كه عبارت‌اند از:

 1)مديريت اطلاعات

 2)مديريت لجستيك

 3)مديريت روابط (RELATIONSHIP MANAGEMENT)

 مديريت اطلاعات : امروزه نقش ، اهميت و جايگاه اطلاعات براى همگان بديهى است . گردش مناسب و انتقال صحيح اطلاعات باعث مى‌شود تا فرآيندها موثرتر و كاراتر گشته و مديريت آنها آسان‌تر گردد. مديريت اطلاعات هماهنگ و مناسب ميان شركا باعث خواهد شد تا تاثيرات فزاينده‌اى در سرعت، دقت، كيفيت و جنبه‌هاى ديگر وجود داشته باشد. مديريت صحيح اطلاعات موجب هماهنگى بيشتر در زنجيره خواهد شد. ادامه درادامه مطلب

 

داوودقادرزاده بازدید : 143 دوشنبه 21 مرداد 1392 نظرات ()

راهنماي نگارش و تدوين پايان نامه كارشناسي دانشجويان مدیریت

دانشگاه پیام نور مرکز محمودآباد

با توجه به اهميت يکسان بودن نگارش پايان‌نامهها، خواهشمند است دانشجويان محترم هنگام تايپ پايان نامه به نكات زير توجه نمايند:

1- نحوه تنظيم صفحات پايان‌نامه

1. صفحه سفيد- در ابتدا و انتهاي هر پايان نامه يك صفحه سفيد

2. صفحه بسم الله الرحمن الرحيم (در وسط صفحه)

3. صفحه عنوان فارسي سطور اين صفحه بر اساس نمونه ارائه شده در پايان اين راهنما تنظيم مي‌شود (توجه: روي جلد نيز مشابه اين صفحه است).

4. صفحه‌ سپاسگذاري- براي اشخاصي که در مراحل انجام پايان‌نامه به شما کمک کرده‌اند و به صورت رسمي نگارش مي‌شود (در يك صفحه).

5. صفحه‌ تقديم- براي اشخاصي که در مراحل انجام پايان‌نامه دخيل نبوده‌اند اما شما مي‌خواهيد از آنها نامي ببريد (در يك صفحه).برای دانلودبه ادامه مطلب بروید

 

داوودقادرزاده بازدید : 119 پنجشنبه 17 مرداد 1392 نظرات ()
جهانی شدن اقتصاد از رویا تا واقعیت

نام نويسنده:    محمدرضا مالک

انتشارات:    کانون انديشه جوان

تاريخ انتشار:  ويراست اول- اردیبهشت ماه 1384

تهیه و تنظیم :  خداداد ظهرابي كلانتري

چکیده :

جهاني‌شدن، زنجيره‌اي از دگرگوني‌هاست كه عرصه‌هاي گوناگون فرهنگ، سياست و اقتصاد كشورهاي جهان را در بر گرفته و روابط متنوع و متقابلي ميان واحدهاي مستقل ملي برقرار مي‌سازد. در اين ميان، بعد اقتصادي جهاني‌شدن، از آن رو كه در نظام سرمايه‌داري، سياست و فرهنگ تحت تأثير مستقيم سياست‌گزاري‌هاي اقتصادي هستند، اهميت ويژه‌اي دارد. عوامل اصلي رويكرد نظام سرمايه‌داري به جهاني‌سازي اقتصاد را مي‌توان انباشت سرمايه در غرب، اشباع بازار مصرف كشورهاي صنعتي و شكست دولت‌هاي رفاهي برشمرد.

در مجموعه حاضر، ضمن بررسي پديدة جهاني‌شدن اقتصاد و آثار مثبت و منفي آن، سياست‌هاي پيش‌نهادي پيوستن ايران به جهاني‌سازي اقتصاد با توجه به ديدگاه اسلام دربارة تجارت، مورد نقد و بررسي قرار گرفته است.

اين مجموعه كه توسط كانون انديشه جوان منتشر شده است، شامل بخش‌هاي زير مي‌باشد:ادامه درادامه مطلب

داوودقادرزاده بازدید : 165 چهارشنبه 02 مرداد 1392 نظرات ()

نويسنده : امير بختايي و شادي گلچين‌فر   

مدیریت کانالهای توزیع

منبع : مجله تدبیر 179

مقدمه

یکی از مهمترین چالشهای مدیران بازاریابی و تولیدکنندگان، انتقال کالاهای تولیدی خود به بازارهای هدف است. بر این اساس تصمیم‌گیری در خصوص شیوه انتقال کالا به محل خرید یا مصرف، از جمله تصمیمات مهمی است که مدیر بازاریابی با آن مواجه است. اهمیت تصمیمات اتخاذ شده در خصوص کانالهای توزیع، به این دلیل است که شرکت مجبور است برای مدتی طولانی به این تصمیمات پایبند و متعهد بماند. چراکه چندین سال طول می‌کشد یک سیستم توزیع بطور مطلوب مستقر شود و به آسانی قابل تغییر نیست.

تعریف توزیع و کانالهای توزیع
توزیع: یکی از اجزای آمیخته بازاریابی است که در ساده‌ترین حالت آن وظیفه انتقال محصول از محل تولید به محل خرید مشتری را بعهده دارد. بعبارت دیگر مهمترین وظیفه مدیریت توزیع این است که کالا را در زمان و مکان مناسب در دسترس مشتریان بالقوه قرار دهد.
کانال توزیع: مجموعه‌ای از سازمانها و افراد وابسته است که کالا یا خدمت مورد نظر را در دسترس مشتریان نهایی قرار می‌دهد. کانال توزیع، تولیدکننده و مشتریان کالا را به یکدیگر متصل می‌کند.

نقش کانال‌های توزیع
یک کانال توزیع علاوه بر انتقال کالا از تولیدکننده به مصرف‌کننده، صرفه‌جویی در زمان، متصل کردن مالکان کالا و مشتریان، وظایف مهم دیگری نیز بعهده دارد. مهمترین این وظایف عبارتند از:
_
جمع‌آوری اطلاعات لازم از منابعی مانند مشتریان بالقوه و کنونی، شرکتهای رقیب و سایر عوامل و نیروهای فعال در محیط بازاریابی.
_
مذاکره با مشتریان بمنظور افزایش انگیزه‌های لازم خرید در آنها
_
حصول توافق در مورد شرایط خرید و انتقال تملک و مالکیت داراییها
_
سفارش گرفتن از مشتریان عمده و سفارش دادن به شرکتهای تولیدکننده
_
تامین وجوه لازم و مقادیر لازم محصول در کانال توزیع
_
بر عهده گرفتن بخشی از ریسکهای مربوط به کانالهای توزیع
_
تهیه انبارهای لازم به منظور انبار کردن و نقل و انتقال کالاهای فیزیکی
_
پرداخت وجوه لازم از جانب خریداران و از طریق بانکها و سایر مؤسسات مالی

سطوح کانال‌های توزیع
تولیدکننده و مشتری نهایی بخشی از کانال توزیع را تشکیل می‌دهند. برای نشان دادن طول یک کانال از چندین واسطه استفاده می‌شود.
کانال "سطح صفر" که کانال بازاریابی مستقیم نیز نامیده می‌شود از یک تولیدکننده و مصرف‌کننده نهایی تشکیل می‌شود. کانال "سطح یک" شامل یک واسطه مانند خرده فروش است. کانال "سطح دو" دارای دو واسطه و کانال "سطح سه" دارای سه واسطه است. از دیدگاه تولیدکنندگان هرچه تعداد واسطه‌ها بیشتر شود، کسب اطلاعات در مورد مصرف‌کننده نهایی و اعمال کنترل بر آنها نیز دشوارتر خواهد شد.

داوودقادرزاده بازدید : 130 چهارشنبه 02 مرداد 1392 نظرات ()

اززماني كه بشر به زندگي اجتماعي روي آوردبراي رفع نيازهاي خودهمواره دركارهاي دسته جمعي وگروهي نيازبه

هماهنگي،رهبري ودربسياري از مواردبرنامه ريزي وسازماندهي پيدا كرد.درهرزمينه اي كه براي تحقق اهداف

دسته جمعي نيازبه همكاري پيدامي شد، رهبري بايدگروه رادرجهت هدف هدايت مي كردولي اين واقعيت است كه

بدون انديشه مديريت ازبدوزندگي اجتماعي انسان ها،ياازبدوتاريخ،عمل مديريت وجودداشته است.

اگرچه قدمت كاركرد مديريت به قدمت تاريخ بشراست وباوجودي كه ازحدود دوقرن گذشته مطالعاتي درزمينه مديريت

به عمل آمده است،ولي مهم ترين مطالعات وتاليفات مربوط به اوايل قرن بيستم است(1).ادامه درادامه مطلب

داوودقادرزاده بازدید : 92 چهارشنبه 02 مرداد 1392 نظرات ()

توسعه برنامه بازاريابي عبارت است ازمهمترين كارهايي كه شما مي توانيدانجام دهيد.تايك بازار سودآور را بدست آوريد.اين هدفديد اجمالي ازآهميت تحقيقات بازاريابي وتجزيه وتحليل آن ارائه مي دهد.پيش بيني،ارزش(قيمت)،

تبليغات،پيشرفت ها،عموميت،فروش،وخدمت به مشتري.

بخش ها

تحقيقات بازاريابي.

يك طرح بازاريابي روبه رشد.

گزارش هيئت تبليغي.

مرتبط دانستن توليدات وخدمات ادامه درادامه مطلب

داوودقادرزاده بازدید : 242 چهارشنبه 02 مرداد 1392 نظرات ()

اختصاصی/زنجیره ارزش
تاثیرات فناوری اطلاعات بر زنجیره ارزش سازمانی

چکیده
نوشتار حاضر به بررسی اثرات و جلوه های گوناگون فناوری اطلاعات (
IT)، در سرتاسر زنجیره ارزش سازمان می پردازد و درنهایت با تعمق در شرایط فعلی سازمانهای کشور و توجه به تجارب موجود در سطح دنیا و پیشنهاداتی در زمینه الزامات و اولویتهای سرمایه گذاری سازمانهای داخلی درهریک از جنبه های متعدد IT ارائه خواهدشد که می تواند دستمایه ای برای تدوین استراتژی ها و جهت گیریهای کلان سازمانهای خصوصی و دولتی کشور در حیطه فناوری اطلاعات فراهم سازد.

امیر محترمی: دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات در دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناس وابسته سازمان مدیریت صنعتی
مجید سرآبادانی تفرشی: دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات دردانشگاه علامه طباطبایی

منبع: پورتال طرح میزان

منبع : http://imi.ir/tadbir/tadbir-139/article-139/2.aspدانلوددرادامه مطلب

داوودقادرزاده بازدید : 606 چهارشنبه 02 مرداد 1392 نظرات ()

بررسی کاربرد ها و آثار تجارت الکترونیک در توسعه صادرات محصولات ایرانی به روش موردکاوي

  هادي نیلی 1، حمیدرضا بوالحسنی  شرکت مدیریت تجارت بین الملل دانا

تعدادصفحات:7صفحه

دانلودمقاله

داوودقادرزاده بازدید : 123 چهارشنبه 02 مرداد 1392 نظرات ()

کندوکاوی در مدیریت هم افزایی هلدینگ ها

 دکتر محمد علی بابایی زکلیکی شهره هدایتی

با توجه به س رعت تغییر ات محیطی ، رقابت روز افزون سازمانها و نقش مهم شرکتهای هلدینگ یا شرکتهای مادر در اثربخشی شرکتهای تابع ه، ارتقای ارزش آفرینی و ایج اد هم افزایی واقعی، از محورهای اساسی مدیریت راهبردی در شرکتهای هلدینگ به شمار می رود.ادامه درادامه مطلب

داوودقادرزاده بازدید : 114 چهارشنبه 02 مرداد 1392 نظرات ()

کندوکاوی در مدیریت هم افزایی هلدینگ ها

 دکتر محمد علی بابایی زکلیکی شهره هدایتی

با توجه به س رعت تغییر ات محیطی ، رقابت روز افزون سازمانها و نقش مهم شرکتهای هلدینگ یا شرکتهای مادر در اثربخشی شرکتهای تابع ه، ارتقای ارزش آفرینی و ایج اد هم افزایی واقعی، از محورهای اساسی مدیریت راهبردی در شرکتهای هلدینگ به شمار می رود.ادامه درادامه مطلب

داوودقادرزاده بازدید : 137 سه شنبه 01 مرداد 1392 نظرات ()

امروزه در ادبيات اقتصادي و علم مديريت بين دو واژه كارآمدي و توانمندي يا قابليت تفاوت معني وجود دارد. توانمندي همان گونه كه بين دولتها به كار مي‌رود به معني توانايي انجام و ترغيب فعاليتهاي جمعي است همانند قانون و نظم، تعليم و تربيت همگاني، بهداشت عمومي،‌ارتقاي اخلاقيات ديگر زير ساختهاي اساسي و كارآمدي نتيجه قابليت و توانمندي در برآوردن و تأمين تقاضاهاي جامعه مي‌باشد. بنابراين، چنانچه توانمندي دولت در جهت رفاه جامعه خود به كار گرفته نشود كارآمدي آن تضعيف و زير سؤال مي رود.

مسير كارآمدي دولت شبيه فرايند دو بخشي دو لبه است؛ بدين معنا كه دولت بايد اول بر اين جنبه توجه و تمركز كند كه توانايي انجام چه كارها و اموري را دارد و متعاقباً چه بايد بكند. در اين حال است كه مي‌تواند بر ايجاد توانمندي جديد متمركز شود.

انتخاب اينكه چه امور را بايد دولت انجام دهد و آن را اولي بداند و مهمتر از آن چگونه انجامش دهد و در مقابل چه كارها و اموري را غير اولي دانسته و حتي از آن پرهيز كند، كار ساده‌اي نيست. بنابراين طبيعي است كه يكي از نمونه‌هاي اساسي امور دولتها به خصوص در كشورهاي كم توسعه يافته چگونگي و نحوه ارائه خدمات اوليه و اساسي و در عين حال فراهم كردن زير ساختها و زير بناهاي اجتماعي. فيزيكي و همچنين ايجاد نظم و انضباط در عرصه‌هاي اجتماعي و اقتصادي است.

نخستين وظيفه دولت طراحي و پي ريزي اصول بنيادي مناسب

اصولاً اهداف آرماني و اساسي هر دولت دستيابي به توسعه‌اي پايدار، تعميق عدالت اجتماعي، فقرزدايي،‌ گسترش اخلاقيات و توسعه مشاركت عمومي در عرصه‌هاي اقتصادي،‌اجتماعي است. حصول ودستيابي به اهداف فوق بدون بستر سازي و انجام پنج وظيفه اساسي زير كه برجسته‌ترين وظايف امروزه دولت در مجموعه وظايف متعارف هر دولت يا نظام حكومتي است امكانپذيرنيست. اين پنج وظيفه عبارتند از :

ـ ايجاد بنيادهاي قانوني يا پي ريزي ساختار قانون.

ـ ايجاد امنيت اقتصادي اجتماعي مخصوصاً ثبات اقتصادي كلان (كه عموماً از طريق ايجاد فضاي سياستگذراي با ثبات صورت مي‌گيرد).

ـ سرمايه گذاريهاي زيربنايي مادي مانند : جاده ، شبكه ، حمل و نقل،‌نيروگاه ، شبكه ارتباطات و زيرساختهاي اجتماعي، مانند : تعليم و تربيت همگاني، بهداشت عمومي، ارتقاء‌اخلاقيات .

ـ حمايت از گروههاي آسيب پذير و محروم (مبارزه با فقر).

ـ و بالاخره وظيفه‌اي كه در دهه 1990 مورد اجماع عمومي بين اكثر دولتها قرار گرفته و آن را به عنوان محور توسعه پايدار يعني «اصل حمايت از محيط زيست و لحاظ منابع نسلهاي آينده» بايد نام برد.

آنجه در راستاي اهداف و وظايف فوق جنبه حياتي دارد نحوه تركيب مناسب بازار و دولت جهت دستيابي و حصول به آن وظايف پنجگانه بنيادي است.

امروزه علي رغم تفاوت در ساختارهاي اقتصادي ، اجتماعي، تعدد در نظامهاي اقتصادي و تنوعات بر اساس سهم بازار ودولت است،‌ولي بازار اشتراكي اصلي در آن است كه بازارها ودولتها به عنوان مكمل يكديگر عمل مي‌كنند. به عبارت ديگر حتي در نظامهاي كاملاً منطبق براقتصاد آزاد وجود دولت براي تأمين مناسب بنيانهاي پايه‌اي بازارها حياتي است و اعتبار دولتها عمدتاً در قبول مسئوليتهاي اجتماعي. اقتصادي و سازگاري بين سياستها، اهداف و وظايف است.

براساس گزارش 1997م  بانك جهاني و نتايج حاصله از بررسيهاي نهادهاي داخلي 69 كشور مبين آن است كه بسياري از كشورها بنيادهاي نهادين لازم در توسعه بازارها، حوزه‌هاي اجتماعي را دارا نبوده. عدم توجه لازم به تعليم و تربيت و مخصوصاً به اخلاقيات، خود باعث ايجاد ميزان بالا و روبه رشد جرايم و خشونتهاي فردي و افزايش بزهكاريهاي اجتماعي گرديد و هزينه‌هاي بالاي اقتصادي ـ اجتماعي را براي دولتها ايجاد كرد و نهادهاي دولتي ضعيف اكثر اوقات با رفتارهاي ناسازگار به مشكلات افزوده‌اند.

امروزه پديده‌اي كه در بسياري از كشورهاي جهان به طور روزافزون ديده مي‌شود آن است كه نفوذ سياستگذاري ها ، برنامه‌هاي تخصيص منابع و امكانات را در جهت منافع طبقه و گروه خود سوق داده و نابرابري اقتصادي اجتماعي را دامن مي‌زنند و طبقات حاشيه‌اي كه از مناسبات اجتماعي و اقتصادي كنار گذاشته شوند زمينه‌اي مناسب براي خشونت، بي‌ثباتي پديد مي‌آورند.

يكي از معيارهاي كارآمدي دولت و مردمي بودن آن اين است كه جهتگيريهاي كلي اقتصادي آن و برنامه‌ها و سياستگذاريهاي اقتصادي و عمومي‌اش نه تنها سبب ايجاد رشد مطلوب اقتصادي شود، بلكه مهمتر از آن هدفمند بودن رشد است؛ بدين معنا كه منافع حاصل از رشد اقتصادي متوجه همه طبقات مخصوصاً با حمايت بيشتر روي طبقاتي كه به عنوان طبقات محروم، يا اصطلاحاً آسيب پذير از آن نام برده مي‌شود استوار گردد. به عبارت ديگر جهتگيريهاي كلي مجموعه برنامه‌هاي اقتصادي. اجتماعي دولت و سياستگذاريهاي مربوط بايد يك اطمينان عمومي را براي آحاد مردم به صورت حمايت دولت در برابر عدم امنيتهاي مادي و معنوي ايجاد نمايد.

اهميت مقوله امنيت معنوي امروزه براي بسياري از كشورهاي توسعه يافته به واسطه تزلزل رو به رشد معنويت در كانونهاي خانواده و نهادهاي اجتماعي و گستردگي فساد و بزه‌كاريها كه خود را به صورت نهادينه در كاركردهاي اجتماعي متبلور نموده، به عنوان يك خطر جدي از طرف بسياري از انديشمندان و به خصوص علماي علوم اجتماعي و اصلي ترين عامل و زمينه ساز سقوط و فروپاشي جوامع مطرح گرديد.

امروزه صرفاً به اتكاي نهاد دولت و مقررات دولتي نمي‌توان از آلودگيهاي محيط زيستي و يا آلودگيهاي اجتماعي كه ناشي از فقدان معنويت و نزول اخلاقيات و يا اختلالات اقتصادي كه مجموعاً باعث حركت در مسير خلاف توسعه پايدار هستند، جلوگيري نمود. ضرورت به كارگيري شيوه‌هاي نوين و ابزارها و راهكارهاي انگيزشي نوآورانه و انعطاف پذير براي ترغيب مخصوصاً نوجوانان و جوانان به اخلاقيات و معنويت و پرهيز از آلودگيهاي اجتماعي با هدف توجه نمودن به اصل پاكي در رفتارها و فعاليتهايشان امروزه به عنوان يك ضرورت به شدت توسط دولتها و ساير نهادهاي اجتماعي احساس مي‌شود. شواهد تاريخي و مطالعات تجربي مبين آن است كه رويه‌ها و ابزارهاي متكي به تشويق و ترغيب و يا كنترل و تهديد و اعمال فشارهاي اجتماعي زماني مي‌تواند موفق عمل نمايد كه بستر سازيهاي لازم و سازگاري انسجام بين نهاد دولت و نهادهاي مدني يا مردمي وجود داشته باشد. انعطاف پذير كردن مقررات انتخاب ابزارهاي كارآمد ، به كارگيري مكانيزم‌هاي خودگردان از جمله جنبه‌هايي است كه در انتخاب ابزارها مورد توجه مي‌بايد قرار گيرد.

داوودقادرزاده بازدید : 521 سه شنبه 25 تير 1392 نظرات ()

نویسنده :داوودقادرزاده

چکیده

پیشرفت روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات علی الخصوص اینترنت، رقابت تجاری بین سازمانها در جذب، نگهداری و حفظ مشتریان که منبع اصلی مزیت رقابتی برای سازمانها محسوب می شوند را به شدت افزایش داده است.جهانی شدن بازارها، یکپارچگی اقتصاد جهانی، رقابت شدید، عدم اطمینان، ناپایداري محیط تجارت در سطح جهان الزامات نوینی را براي کشورهایی که علاقه مند به بقاء و رقابت در محیط پیچیده و ناپایدار اقتصاد جهانی هستند، پدید آورده اند. این الزامات، در برگیرنده مواردي همچون استفاده از ابزارها، تکنولوژي ها و روش هاي جدید براي انجام فعالیت هاي تجاري از جمله صادرات است. در این راستا یکی از استراتژی های اصلی سازمانها در جهت بقا در بازار رقابتی و پویای امروزی روی آوردن آنها به سوی تجارت الکترونیک است .با توجه به این که به زعم برخی از صاحبنظران، اقتصاد آینده اقتصاد شبکه محور خواهد بود، برخورداري از توانمندي هاي همچون توان صادرات به روش الکترونیکی براي حضور موفق در چنین اقتصادي ضرورت دارد.

در این تحقیق تاثیر کاربرد تجارت الکترونیکی بر میزان صادرات محصولات کشاورزی باتوجه به اهمیت آن به عنوان مهمترین واصلی ترین صادرات غیرنفتی کشور مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه گیري و پیشنهادات لازم ارائه گردیده است . دراین تحقیق ضمن مرور ادبیات نظري تحقیق، به تبین موضوع و روش تحقیق پرداخته است.

براي اجراي پژوهش از روش میدانی که با مطالعه کتابخانه اي مورد پشتیبانی قرار گرفته،استفاده شده است. نمونه آماري شامل شرکت هاوسایر صادرکنندگان محصولات کشاورزی است. پس از بررسی ادبیات تحقیق و تجزیه و تحلیل شاخص هاي توانمندي هاي تجارت الکترونیکی 24 شاخص اصلی در قالب سه متغیر بهبود کارایی فرایندصادراتی، افزایش درآمد و کاهش هزینه هاي صادراتی، شناسایی و تدوین گردید و داد ه ها ازطریق پرسشنامه جمع آوري شد و از تکنیک هاي کمی و کیفی آماري براي تجزیه و تحلیل داده ها استفاده شده است که نتایج حاصله حاکی از تاثیر مثبت و معنی دار کاربرد تجارت الکترونیکی بر میزان صادرات و سه متغیر مورد ارزیابی می باشد.

با توجه به نتایج حاصل از تحقیق به سیاستگذارن دولتی فعال در زمینه صادرات وهمچنین مدیران فعال در زمینه صادرات توصیه می گردد هرچه بیشتر به امر تجارت الکترونیکی به منظور توسعه صادرات، در تدوین سیاستهاي صادراتی خود توجه لازم رامنظور دارند.

داوودقادرزاده بازدید : 161 پنجشنبه 06 تير 1392 نظرات ()

كارشناس ارشد مهندسي مخابرات سيستم، مسئول واحدR&D مركز مديريت وكنترل ترافيك شهرداري

چكيده

يكي از مشكلات زندگي بشر امروز ازدحام جمعيت وعدم توانايي زيرساخت هاي شهري درپاسخگويي به نياز آنها مي باشد.ازجمله ريرساختهاي مهمي كه تحت تأثير اين مهم قرارمي گيرد زيرساخت حمل ونقل مي باشد. از طرفي امروزه افزايش تسهيلات حمل ونقل از طريق روشهاي مرسوم به دليل نياز به سرمايه گذاري كلان و زمان زياد جهت اجرا نمي تواند بعنوان  راهکاري مناسبي واساسي محسوب گردد. لذا درسالهاي اخيرگرايش به استفاده ازمكانيزمهايي جهت بهره گيري از فناوريهاي نوين،استفاده بهينه از منابع موجود، ابتكار عمل و استفاده از تكنيكهاي مديريت ترافيك شهري در اغلب کشورها، به عنوان بهترين راهکارها مورد توجه مديران ترافيك كلان‌شهرها قرارگرفته است.

 يكي ازجديدترين  ومؤثرترين راهكارهاي مديريت ترافيك كه از فن آوري اطلاعات نشأت مي گيرد ايده بكارگيري سيستم هاي هوشمند حمل ونقل (ITS) است كه مي تواند در راستاي تحقق شهرداري الكترونيكي افق تازه اي براي دستيابي به تحرك پويا و روان درجامعه ارتباطي واطلاعات وارائه خدمات بهتر به شهروندان ايجاد‌نمايد.اين مقاله پس از بررسي ضرورت گرايش به فن آوريهاي نوين درعرصه حمل ونقل وازديدگاه مديريت شهري، به تعريف سيستم هاي هوشمند حمل ونقل، نحوه عملكرد،معماري، انواع خدمات و معرفي زيرسيستمهاي مرتبط يا سيستم مذكور خواهدپرداخت. در ادامه به اقداماتي که دربرنامه ريزي و استقرار ITS و بومي نمودن سيستم مذکور در هر منطقه لازم است موردتوجه قرارگيردوهمچنين لزوم همکاري هاي بين سازماني اشاره‌خواهد‌شد.

 

دانلودرایگان مقاله

داوودقادرزاده بازدید : 669 پنجشنبه 06 تير 1392 نظرات ()

چكيده:

مادرعصري زندگي مي كنيم كه عصرشگفت انگيز دانش و اطلاعات ، عصرشتاب غيرقابل باور فناوري و خلاقيت است .با عموميت يافتن سريع دسترسي به كامپيوتر ها و تكنولوژي اطلاعاتي و رسانه هاي پيشرفته هيچ كشوري نمي تواند اقتصاد قرن بيست و يكمي را بدون زيرساخت الكترونيكي قرن بيست و يكمي اداره كند.يكي از فاكتورهاي مهم در تصميم گيري مديران اطلاعات است .داشتن اطلاعات دقيق ، صحيح ،‌بهنگام باعث بالا رفتن سرعت تصميم گيري شده و جلوي اتخاذ بسياري از تصميمات نادرست را خواهد گرفت.

طي ساليان اخير موج استفاده و بهره گيري از سيستمهاي اتوماسيون اداري كشور مارافراگرفته است وبسياري از سازمانها ، تمايل زيادي براي بهره گيري و استفاده از اين سيستمها از خود نشان مي دهند و حاضرند مبالغ كلاني را جهت استقرار و بكارگيري اين سيستمها صرف نمايند اما بايد بررسي نمود كه چنين سيستمها ي اطلاعاتي تاچه اندازه توانسته به مديران سازمانها در  بهبود تصميم گيري  كمك نمايد وآيا توانسته چنين سيستمهايي انتظارات مديران را در تصميم گيري ها براورده نمايد .  هدف اصلي ازاين تحقيق بررسي اثرات سيستم اتوماسيون اداري بر بهبود تصميم گيري مديران (استانداري گيلان و حوزه ستادي) مي باشد و شامل اهداف فرعي مانند شناسايي يك سيستم اتوماسيون جامع اداري مناسب جهت اطلاع رساني به مديران، بررسي و تجزيه و تحليل آثارونتايج حاصل از سيستم اتوماسيون اداري برتصميم گيري مديران، بررسي و شناسايي عوامل موثر بر موفقيت سيستم اتوماسيون اداري از نظر تامين اطلاعات مناسب نظير صحت،دقت،بهنگام بودن و اقتصادي بودن، بررسي اثرات اتوماسيون اداري بربهبود فرآيند تصميم گيري مديران، ارائه راهکار برای بهبود عملکرد سیستم اتوماسیون جهت بهره برداری مي باشد. سيستم اتوماسيون اداري كه با مشخصه هايي مانند تعدادنامه ها ي صادره ، تعداد نامه ها ي وارده ،ادراك ، ساعات استفاده  به عنوان متغيرمستقل و بهبود تصميم گيري مديران با مشخصه هايي مانند صحت،دقت،اقتصادي بودن،به هنگام بودن به عنوان متغيروابسته مطرح مي باشد.

روش تحقيق علي مقايسه اي مي باشد .ونتايج حاصل از تحقيق نشان داد كه سیستم اتوماسیون بر افزایش صحت تصمیم گیری مدیران تاثیر مثبت دارد . سیستم اتوماسیون بر افزایش دقت تصمیم گیری مدیران تاثیر مثبت دارد . سیستم اتوماسیون بر بهنگام بودن تصمیم گیری مدیران تاثیر مثبت دارد . سیستم اتوماسیون بر اقتصادی بودن تصمیم گیری مدیران تاثیر دارد.و شواهدي بررد فرضيهاي چهارگانه  مذكور وجودنداشت

پيشنهاد مي گردد مبانی مفهومی اتوماسیون اداری ، در فراگیر ترین شکل خود در ادارات دولتی و در یک قالب مبتنی بر توسعه فرهنگ سازمانی ، به کارکنان آموزش داده شود .و با توجه به سیاستهای کلی دولت در زمینه ایجاد دولت الکترونیک و اتوماسیون اداری که به آن پرداخته شده است برای تحقیق وسیع در سطح ملی در این زمینه ، آماتور از تیم محقق متخصص دارای امکانات تحققاتی وسیع و اساتید مجرب دانشگاه یا همکاری شرکت های متخصص اتوماسیون اداری استفاده شود.دانلوددرادامه مطلب

تعداد صفحات : 2

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
بسم الله الرحمن الرحیم کتابخانه مجازی جهان نوین درتابستان 1391درجهت گسترش هرچه بیشترفرهنگ کتاب وکتاخوانی درمیان مردم فرهیخته ایران اسلامی وپرکردن اوقات فراغت به صورت مفیدتاسیس شد.این کتابخانه درنظزدارددرجهت استفاده مفیدمردم ازتلفن همراه واستفاده مفیدمردم ازاوقات فراغتشان کتابهای مختلفی رابه خصوص درزمینه مدیریت واقتصادبه جاوا،اندرویدوای پدتبدیل وبه جامعه اسلامی ایران هدیه نماید. استفاده ازاین مجموعه رایگان است لطفا آن رابه دیگران هدیه بدهید تاشماهم درگسترش فرهنگ کتابخوانی سهیم شوید.ماراازدعای خیرخودبی بهره نفرمایید. درضمن انتقادات وپيشنهادات خودرابه مااسال كنيد.راه ارتباط باماوبلاگ وايميل مي باشد. باتشكر داوودقادرزاده
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • دانلود فیلم ایرانی
 • عطر ادکلن لیلیوم
 • دانلود کتاب علوم غریبه
 • چاپ مقاله سپیدار
 • عطر لیلیوم
 • عطر
 • کولیس دیجیتال
 • کولیس معمولی
 • موفقیت فردی
 • گیفت کارت آیتونز
 • گرمکن گاز co2
 • عکس های عاشقانه
 • Shia & Sunni
 • فیلتر پرس
 • خرید گیفت کارت پی اس ان 50 دلاری
 • فروش شارژر سامسونگ
 • صمدی آملی
 • فرز فرم الماسه
 • دستگاه طراحی ناخن
 • دستگاه طراحی ناخن
 • دستگاه طراحی ناخن
 • دستگاه طراحی ناخن
 • خرید اینترنتی
 • تک ترانه
 • بج سینه
 • قالیشویی
 • مستر کارت مجازی
 • فروشگاه سارین
 • دانلود آهنگ
 • دوربین دیجیتال
 • تور مشهد
 • تور قشم
 • ديزل ژنراتور
 • کانکس
 • طراحی سایت|بهینه سازی سایت|طراحی وب سایت
 • صرافی ایرانی
 • خرید جم کلش رویال
 • خرید جم کلش
 • کلش رویال
 • طراحی سایت
 • دانلود پروژه و پایان نامه
 • دانلود مقاله
 • دانلود مقاله
 • دانلود مقاله
 • تصفیه آب معصومی
 • عکس نوشته عاشقانه
 • خرید ساعت مچی
 • فراسیون
 • تراکتور کمباین نیوهلند
 • تشک
 • خرید اینترنتی لباس زنانه
 • تور لحظه آخری
 • تور کیش
 • دستگاه بسته بندی
 • نمايندگي شارپ
 • افزایش قد
 • کانکس
 • تور ترکیه
 • تشریفات مجالس
 • سایت تفریحی
 • تشریفات
 • طراحی سایت در اصفهان
 • تور ترکیه
 • اتوماسیون اداری
 • مشاور بازاریابی
 • مشاور تبلیغات
 • لوازم یدکی هیوندای
 • Trek Damavand Iran
 • اورانوس
 • فروش بک لینک
 • دانلود آهنگ جدید
 • دانلود آهنگ جدید
 • پرینتر سه بعدی جواهر سازی
 • پرینتر سه بعدی طلا سازی
 • پرینتر سه بعدی پراجت 1200
 • پرینتر سه بعدی
 • اسکنر سه بعدی Sense
 • دیوارپوش
 • کاغذ دیواری
 • تولید و فروش جالباسی و رخت آویز
 • تدریس خصوصی
 • خاک پوششی
 • خرید بک لینک
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • نظرسنجی
  نظرشمادرموردمحتوای سایت چیست؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 388
 • کل نظرات : 52
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 82
 • آی پی امروز : 11
 • آی پی دیروز : 65
 • بازدید امروز : 29
 • باردید دیروز : 273
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 390
 • بازدید ماه : 3,956
 • بازدید سال : 17,355
 • بازدید کلی : 149,581